İndirim!

GÖLGESİYLE KONUŞANLAR / MUKADDER ÇİMEN

104,00

-10%

988 adet stokta

GÖLGESİYLE KONUŞANLAR / MUKADDER ÇİMEN 115,00 104,00

YAZAR : MUKADDER ÇİMEN

ESER : GÖLGESİYLE KONUŞANLAR

ESER AÇIKLAMASI;

Edebiyatımızın yeni neferlerinden öykü ve çocuk kitapları yazarı Mukadder Çimen, kaleme aldığı “Gölgesiyle Konuşanlar” isimli kitabında etkileyici bir toplumsal gerçeklik örnekleri sunmaktadır. Okuyucuları derinden etkileyen, çocukluk anılarını, insan ilişkilerini, hayatın acı gerçeklerini ve toplumsal dinamikleri ustalıkla ele alan öykülerden oluşturduğu kitabı şimdiden yarına kalacak kitaplar arasına girmeyi hak ediyor.

“Gökkuşağı gibi rengârenktik biz de. Hepimiz gökkuşağının ayrı bir rengi gibi eşsiz ve güzeldik. Bizi, kuşağın ilk ya da son sırasındaki renk yapan, daha aydınlık ya da daha koyu yapan, kaderden başka ne olabilir ki? Oysa ne umutlar büyüttük bu pencerede, yeni açan her tomurcuk, ışık oldu günümüze. Kaderini sevmek öğretildi bize, her şart ve koşulda sevdik biz de. Bazen kaderini sevmek kolay gelir, bazen de dünyanın en zor işi… Kaderimiz bizden aldıklarıyla, bize kattıklarıyla, seçebileceğimiz ve seçemediğimiz taraflarıyla; bize bağlı ve bizi biz yapan şeydir “der yazarımız.

"Gölgesiyle Konuşanlar" İnsana dair olanı anlamak, sorgulamak ve hissetmek isteyen herkesin kütüphanesinde yer alması gereken bir eser. Sıradan hayatların ardındaki derinlikleri keşfetmek için bu kitaba bir şans verin ve unutulmaz bir okuma deneyimiyle birlikte gerçek dünyanın iç yüzüne doğru bir yolculuğa çıkın. 

                                            Döndü-Cüneyit HARDAL

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“GÖLGESİYLE KONUŞANLAR / MUKADDER ÇİMEN” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir