Sepet

GENÇ KALEMLERİN YOL ARKADAŞI...

Hizmetlerimiz

Web sitemizde her biri detaylı olarak açıklanan hizmetlerimizi sizin için toparlayalım istedik, Dionysos Yayın Group sektörde size hangi hizmetleri sunuyor kısa kısa göz atmaya ne dersiniz?

 • Kitap Dosyanızı Tamamladınız mı?

Elinizde, tamamlamış olduğunu bir kitap dosyanız var ve geleneksel yayıncılık dünyası içinde önünüzde bir kapı açılmasını beklemek yerine kendi yolunuzu kendiniz açmaya karar verdiniz. Dionysos Yayın Group web sitesini inceledikten sonra, kendinize uygun bulduğunuz yayıncılık seçeneğinin ardından dosyanızı bize ulaştırdınız. Her şey bu andan sonra başlıyor…

 • Editöryel Hizmetler:

Elimize ulaşan kitap dosyanızı ciddi bir incelemeden geçiriyor, türüne göre gerekli önerilerimizi kapsamlı bir şekilde sunuyor ve son halini alan dosyanızı yayın için hazırlıyoruz.

 • Kapak Tasarımı:

Sizin de görüşleriniz alınarak kitabınız için en doğru ve en dikkat çekici kapak tasarımı, uzman tasarımcılarımız eliyle hazırlanılarak onayınıza sunuluyor.

 • Dizgi:

Kitabınızın iç sayfa düzeni, kitabınızın ruhuna uygun şekilde, deneyimli editörlerimiz tarafından matbaa öncesi son haline getiriliyor.

 • Arka Kapak Yazısı:

Bir kitabın ilk sayfası aslında arka kapağıdır. Okurlarla ilk temas kitabın arka kapağı aracılığıyla kurulur. Bunun öneminin farkında olarak kitabınız için en doğru arka kapağı hazırlıyoruz.

 • ISBN Başvurusu, Barkod ve Bandrol:

Kitabınız yayınlanmadan önce gerekli olan tüm başvuruları Kültür Bakanlığı’na sizin adınıza yapıyoruz.

 • Dağıtım-Satış-Pazarlama:

Tercih ettiğiniz pakete göre kitaplarınızı geleneksel yayıncılık dağıtım ağımızla aynı ağı kullanarak bir profesyonel yazarın kitabının ulaşabildiği tüm kitapçı raflarına ve online kitap satış sitelerine ulaştırıyoruz.

 • Fuar Katılımı:

Her yıl Ankara, İstanbul ve İzmir kitap fuarlarına düzenli olarak katılıyor, talep eden tüm yazarlarımıza bu fuarlarda imza günü etkinliği düzenliyor; onları en önemli fuarlarda okuyucuları ile buluşturuyoruz.

 • Tanıtım Organizasyonu ve Sosyal Medya:

Kitabınızın tanıtım çalışmalarına dair kapsamlı çözümlerimizle size en güçlü desteği sunuyoruz.

 • Geleneksel Yayıncılık ve Profesyonel Yazarlığa Geçiş:

Başarılı olan yazarlarımıza profesyonel yazarlığa geçiş fırsatı sunuyoruz. Hem de bunun için ek bir çaba harcamadan doğrudan önlerine profesyonellik sözleşmemizi koyarak.

 • E-kitap ve Dijital Yayıncılık:

Yayın paketlerimizden birinde karar kılan yazarlarımızın kitap dosyalarının e-kitap formatlarını da ücretsiz olarak kendilerine sunuyoruz. Kitabını yayınlatmayan ama çalışmasını yalnızca e-kitap olarak piyasaya sürmek isteyen müşterilerimizin bu çalışmalarını cüzi bir ücret karşılığı e-kitaba çeviriyoruz.

 • Her Yazara Web Sitesi:

Günümüz yayıncılık şartları içerisinde her yazarın bir web sitesi olması gerektiğine inanıyoruz. Yayın paketlerimizden yararlansın yararlanmasın tüm müşterilerimize belirli bir ücret karşılığında web sitelerini hazırlıyor, kendilerine devrediyoruz.

 • Kitaplarınızın Tanıtım Videolarını Hazırlıyoruz:

Dionysos Yayın Group, dileyen her yazarına kitabının tanıtım videosunu hazırlıyor.

 • QR Kodlu Kitaplar:

Dileyen yazarlarımızın kitap kapaklarına diledikleri bir web sitesine; örneğin kendi web sitelerine, facebook, twitter hesaplarına ya da kitaplarının tanıtım görsellerinin-videolarının olduğu alanlara yönlendirilmiş birer QR Kod yerleştiriyoruz.

Hizmetlerimizle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Güvenli Kargo

Türkiye'nin her noktasına güvenli kargo.

Yazar Destek Hattı

Yalnızca yazarlarımız için telefonla destek hattı. (Mesai saatleri içerisinde)

Seçkin Marketler

D&R / İdefix / BKM Kitap ve daha fazlası.

Güvenli Ödeme

256Bit SSL sertifikası ve Shopier desteği ile güvenli ödeme.