İndirim!

SİZ HİÇ KAYBETTİNİZ Mİ ? / AHMET SATAN

115,00

-8%

748 adet stokta

SİZ HİÇ KAYBETTİNİZ Mİ ? / AHMET SATAN 125,00 115,00

2. BASKI

ESER: SİZ HİÇ KAYBETTİNİZ Mİ ?

YAZAR: AHMET SATAN

TÜR: EDEBİYAT SERİSİ

KİTAP AÇIKLAMASI;

Sana gelmek istiyorum. Öyle bir geliş olsun ki, gitmek anca ölümle olsun. Sana gelmek istiyorum. Elimi yüreğine koyup kalp atışlarını dinlemek istiyorum. Gözlerine bakıp kendimi görmek istiyorum. Nefesimi kesen o sesini duymak, kirpiklerine kadar ezberlemek istiyorum. Sana gelmek istiyorum. Hiç gitmemek için.

Aşk, tüm gerçeklerden arınıp sadece bir yöne bakabilmekti. Olumsuz diye bir şeyin olmadığını binlerce kez kendi kalbine anlatmaya çalışıp aynı zamanda da gerçeğin kalbini acıtması kadar zor bir durumun içerisinde mücadele etmekti. Her gün bu olumsuzluğu yaşamak, aynı zamanda da tüm kâinatın güzelliğinin karşısında olduğunu görüp onunla yetinebilmekti.

Siz Hiç Kaybettiniz Mi? Timur’un hayatındaki sevgisizliği, sahipsizliği ve yalnızlığı anlamaya çalıştığı yaşamının öyküsü.  Ama aynı zamanda da verilen kararların yanlışlığı sonucu yolun nereye çıktığının sonucunu göreceğiz. Yanlış evlilik sonucu bir bireyin her şeyini kaybedişinin hikayesine tanıklık edeceğiz. Siz Hiç Kaybettiniz Mi? okumak ve anlamak aslında hayatın içerisindeki her bireyin hayatına etki eden, bizimde hayatımızda kendimize sormamız gereken birçok soruların cevabını bulmuş olacağız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“SİZ HİÇ KAYBETTİNİZ Mİ ? / AHMET SATAN” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir