İndirim!

KALBİM UFF OLDU

185,00

-5%

DİKKAT !!! 

ÖN SATIŞTA OLAN ESERLER 10 İŞ GÜNÜNDE KARGOYA VERİLİR.

(6 müşteri değerlendirmesi)

989 adet stokta

KALBİM UFF OLDU 195,00 185,00

KALBİM UFF OLDU

FÜSUN GENÇ


 “KİTAP AÇIKLAMASI”

         Kendimi rüzgarda savrulmuş on bin parçalık puzzle gibi hissediyorum. Paramparça, darmadağın…. Aşk acısı neden benzemiyor başka acılara? Yutkunamıyorum, uyuyamıyorum, nefes alamıyorum. İçimde bir yerler acıyor. İçimde farklı farklı bir çok yer acıyor. Belki de tek bir yerim acıyor ama acısı her zerreme yayılıyor, bilmiyorum.

         Büyüdükçe acıyan yerleri bulmak kolay olmuyor. Bazen niye büyüdük ki biz diyorum. Keşke çocuk kalsaydık hep. Keşke yere düşseydik sadece. Acıyan, kanayan yerlerimiz dizlerimiz, ellerimiz, kollarımız olsaydı keşke. Kalbimizin acıması şart mıydı? Ya da hadi acıdı diyelim çocukluğumuzdaki gibi sevdiklerimizin yanına gidip kalbim uf oldu diyebilseydik keşke. Onlar da öpeyim geçsin deselerdi ve tüm acılar öpülünce geçseydi.

 

HAMUR TİPİ: 2. HAMUR

SAYFA SAYISI: 356 sayfa

İLK BASKI YILI: OCAK / 2022

BASKI SAYISI: 1

DİL: TÜRKÇE

 

KALBİM UFF OLDU için 6 değerlendirme

 1. Şale Günebakan (doğrulanmış kullanıcı)

  İlk sayfasından itibaren çok sürekleyici, insanı kendine bağlayan çok başarılı bir eser. İnsanı hem duygulandırmayı, hem gülümsetmeyi başarıyor. Bir sonraki sayfada ne olacak merakıyla elinizden bırakamıyorsunuz. Karakterler o kadar canlı ki kitabı bitirip rafa kaldırdığınızda arkadaşlarınızdan ayrılmış gibi hissediyorsunuz.

 2. Birgül Avşar

  Çok akıcı ve sürükleyici bir kitap. Bir günde okudum. Elinizden bırakamayacaksınız. Aydan ve Gülçehre Ablaya bayılacaksınız.

 3. Selin Yavuz

  İlk sayfasından itibaren sımsıcak kucaklayan çok güzel bir hikaye. İnsanlar neden çocuk sahibi olur ve ebeveyn olmak konusu çok güzel işlenmiş. Duygusal, sıcak ve esprili…

 4. Hakan (doğrulanmış kullanıcı)

  Akıcı bir dil, sade bir uslup, sıkmayan bir hikaye. Kitabı okurken kahramanlarla sohbet ediyormuş gibi hissediyorsunuz. Ayrıca kullanılan yöresel sözcükler ayrı bir güzellik katmış.

 5. Berna Ersoy

  Füsun Genç’ten yine sımsıcak, insanı sarıp sarmalayan harika bir roman olmuş. Diğerleri gibi bunu da bir solukta okudum. Aşka, evliliğe, anne baba olmaya ve arkadaşlığa dair çok şey vardı içinde. Çok etkilendim.

 6. Burcu Asuman Özgül

  Füsun Genç’in mizah ile sıcacık duyguları harmanlayan, kendimizden satırlar bulduğumuz kitaplarından biri daha. Tüm okurlara tavsiye ederim. Tek kelimeyle muhteşem.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir