İndirim!

DİPSİZ KUYU

139,00

-4%

DİKKAT!!! ÖN SAIŞTA OLAN ESERLER 10 İŞ GÜNÜNDE KARGOYA VERİLİR…

1000 adet stokta

DİPSİZ KUYU 145,00 139,00

DİPSİZ KUYU
ASLI FURUNCUOĞLU

“KİTAP AÇIKLAMASI”

Aslı Furuncuoğlu ilk polisiye romanı Domino’da olduğu gibi Dipsiz Kuyu’yla da polisiyenin heyecan dolu dilini kullanarak toplumsal sorunlarımızı bir cinayeti aydınlatır gibi ortaya çıkarmaya çalışıyor. Yazar, uzun vadeli soruşturmasında önce medya-toplum ilişkisini sorgularken bu kez de ilişkilerimize; tatminsiz, geçici, tutkulu, saplantılı, ucuz, samimi ya da akışkan ilişkilerimize o cevapsız soruları soruyor.

İlişkilerimizi, insanları, çabucak elde edip kolayca harcadığımız ve tükenen ilişkileri neredeyse hiç hatırlamadığımız bu çağda tutkulu ilişkiler veya saplantılı bağlılıklar insana neler yaptırabilir? Birinin tutkusu dokunduğu herkesi kötülüğün dipsiz kuyusunda boğabilir mi? Aşk, sevgi ve tutku suça gerekçe olabilir mi?

Tüm bu sorular suçtan uzak, korunaklı hayatlarımızda bizi çok da ilgilendirmiyor olabilir ancak tanışacağınız bir sonraki kişinin sizi ne kadar değiştirebileceğini düşünmek için iyi bir anahtar niteliğindeki Dipsiz Kuyu’yu okurken polisiye hazzına eşlik eden toplumsal sorunların edebî yansımasına şahit olacak ve ilişkilerinizin duygusal yanını aydınlatacak polisi ruhunuzda hissedebileceksiniz.

HAMUR TİPİ: 2. HAMUR
SAYFA SAYISI: 153
İLK BASKI YILI : OCAK / 2022
BASKI SAYISI : 1
DİL : TÜRKÇE

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“DİPSİZ KUYU” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir