İndirim!

AnadolyWood Çıkmazı

145,00

-6%
(1 müşteri değerlendirmesi)

424 adet stokta

AnadolyWood Çıkmazı 155,00 145,00

ANADOLYWOOD ÇIKMAZI

HAYDAR KAPKAÇ


“Kitap Açıklaması”

Başka bir yerde, başka bir zamanda, başka biri olarak yaşadığınızı hissettiniz mi hiç. O, bunu yaşadı. Yaşamak zorundaydı. O; bir toplumun inancıyla, sanatıyla, eğitimiyle, siyasetiyle, cinsel eğilimleri ve toplum yargılarıyla usulca büyürken siz onu okuyacak ve dinleyeceksiniz. O kimseye bir şeyi kanıtlama derdinde olmadı. Siz onu okurken, o kendisini aramaya devam edecek. Belki bir gün sizin de kapınız çalacak. Her şeyden ve herkesten uzakta hiç beklemediğiniz bir zamanda, hiç tanımadığınız insanlar girecek hayatlarınıza. Kendi hikayelerini anlatacaklar ve siz aslında size çok yabancı gelen o hikâyeyi dinlemeye başladıkça fark edeceksiniz ki o hikâyenin başkahramanı aslında sizsiniz.

“…Bizi duymuyorlar, acılarımızı, hüzünlerimizi hissetmiyorlar. Bazen uyanıyorum bir rüzgâr esiyor ve beni oraya sürüklüyor. O rüzgâr ismim oluyor sonra, onunla yaşıyorum, gülüyorum, ağlıyorum. Uzun bir uykudan sonra tekrar uyanıyorum. Ağlayan bir ses ve haykırış beni bir mıknatıs gibi sarıyor. O mıknatıs ismim oluyor sonra. Sana söz veriyorum. Bizi bu kez duyacaklar…”

“…Kim olduğumu bulmak adına her şey oldum. Ben tanımı olmayan bir palyaçoydum. Ve bu benim için artık yaşamın bir gerçeği hâline gelmişti. İçimdeki benler maskelerden habersiz büyüyordu…”

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 287

Ebat : 13.5 x 21.5

İlk Baskı Yılı : 2021

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe

AnadolyWood Çıkmazı için 1 değerlendirme

  1. Baran

    Tek kelimeyle,Süper.
    Sürükleyici bir eser

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir