İndirim!

BU KİTABI OKUMALISINIZ / CENGİZ AZMAN

80,00

-13%
(2 müşteri değerlendirmesi)

990 adet stokta

BU KİTABI OKUMALISINIZ / CENGİZ AZMAN 92,00 80,00

BU KİTABI OKUMALISINIZ

CENZGİZ AZMAN

KİTAP AÇIKLAMASI;

Neden Bu Kitabı Okumalısınız?
“Teorik düşüncelerin değil, sahanın gerçeklerinin rehberliğinde yazılan bu kitabı neden okumalısınız?”
Öğrencilerini seven, mesleğine âşık, ilk öğretmenini tanıdığı günden itibaren öğretmen olmak isteyen bir öğretmen olarak tüm bileşenleriyle mesleğimdeki 25 yıllık saha tecrübelerimi teoriyle birleştirerek anlattığım kitabım elinizde.
“Bu Kitabı Okumalısınız” kitabıyla temel amacım; çocuklarımızın, gençlerimizin dolayısıyla öğrencilerimizin geleceğine şekil verirken göstermemiz gereken hassasiyete, özene biraz olsun dikkat çekebilmektir. Bu kitapta anne babalar ve öğretmenlere yönelik yer alan her bir cümleyi kaleme alırken hep aklımda çocuklarımızı, gençlerimizi ve öğrencilerimizi tuttum.
Anne babalar, öğretmenler için çok özel bilgi, tavsiye ve tecrubeleri sunmaya çalıştığım bu kitapta; çocuklarımız, gençlerimiz ve öğrencilerimiz için birbirinden özel konu ve tavsiyeleri de bulabileceğinizi belirtmek isterim.
Çocukların yetişme sürecinde anne babaların ve öğretmenlerin belirledikleri her bir hedef, aldıkları her bir karar ve uygulamaya yönelik attıkları her bir adımda; çocukları, gençleri ve öğrencileri hesaba katarak atılmaları gerektiğine bu kitapla dikkat çekmek istedim. Çocuklar, gençler ve öğrenciler için atılan hiçbir adımın onlara rağmen değil onlar için atılmasının önemine vurgu yapmak istedim. Ve bu kitabın her bir satırında bu istek ve hedefime dair özenle kullandığım anlatım diliyle anne babaların ve öğretmenlerin yapacakları doğru hamlelerle, güzel olanı nasıl daha güzelleştirebileceklerini, olumsuz olanı nasıl pozitif olana dönüştürebileceklerinin şifrelerini vermeye özen gösterdim.
Anne babalar ve öğretmenler olarak birçok alanda faydalanacağınızı umduğum her bir yazıda çocukların gerçek hayatına anlamlı dokunuşlar yapmak için kendi küçük, manası büyük notlar çıkarılabilmesi beni mutlu edecektir. Bu kitabı okurken her bir satırda kendi geçmişinize giderek anne babalar ve öğretmenler olarak sizlerin de bir zamanlar öğrenci olduğunuz empatisini samimiyetle yapmanızı ümit ediyorum. Samimiyetle yapılmış empatinin içselleştirilmiş duygusuyla Bu Kitabı Okumalısınız diyorum. İyi okumalar dilerim.
Cengiz Azman

BU KİTABI OKUMALISINIZ / CENGİZ AZMAN için 2 değerlendirme

  1. Nurhan Genc

    Yilların öğretmeni olan değerli felsefeci Cengiz Beyin engin tecrubelerinin kaleme döküldüğü bu kitap çok faydalı bilgilerin ve izlenimlerin bizlere sunulduğu bir eser,keyifle okuyorum.
    Öğretmenler
    için değerli bir kaynak ,anne,babalar için bir kılavuz ve gençler içinde engin tecrubelerin kaleme döküldüğü bu kitap için Cengiz Azman beyefendiye teşekkür ediyorum.Yayin gurubunada bu eseri bizlere sundukları için teşekkur ederim.

  2. Nurhan Genç

    Çiçeği burnunda öğretmenler için kaynak niteliğinde olan bu eserden okurken çok büyük keyif aldım.Ogrremenler,anneler,babalar,hatta gençler için hayata dair bir çok tecrubelerin ve etkili anlatımın olduğu bu eserin bizlere büyük faydası olacağı muhakkaktır.Yazar Cengi Azman beyefendinin yeni eserlerini bu yayın gurubu aracılığıyla alma imkanı bulmuş biri olarak sizlere de teşekkür ederim.Bu ve bunun gibi yeni eserleri bizlere ulastirmanız dileğiyle🙏

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir