İndirim!

MUSTAFA İZTUZU’NDA / ÜLKÜ YILDIRIM ULAŞAN

95,00

-10%
(6 müşteri değerlendirmesi)

958 adet stokta

MUSTAFA İZTUZU’NDA / ÜLKÜ YILDIRIM ULAŞAN 105,00 95,00

ESER:  MUSTAFA İZTUZU’NDA

YAZAR: ÜLKÜ YILDIRIM ULAŞAN

TÜR: ÇOCUK EDEBİYATI

KİTAP AÇIKLAMASI;

Mustafa’nın evine gelen süpriz misafir, onu çok sevindirir. Misafir’in kayıp ailesini bulmak için, ailesinden yardım isteyen Mustafa’nın yolu İztuzu’na uzanır. Misafiri Fındık, bir caretta carettadır.

Fındık, Mustafa ve ailesi sayesinde, kaybettiği anne, babasına kavuşur. Haydi! Gelin bu heyecan dolu yolculuğa sizde katılın …

Dip Not: Nesli tükenmekte olan Caretta Caretta’ların; yumurtlama alan­larının korunması, yuva izleme ve korunması, deniz kirliliğinin azaltılması, eğitim ve farkındalık çalışmaları gibi önlemler almalıyız.

MUSTAFA İZTUZU’NDA / ÜLKÜ YILDIRIM ULAŞAN için 6 değerlendirme

 1. Ş.ÇAKIR (doğrulanmış kullanıcı)

  Carettaları anlatan; dili ve anlatimi sade, güzel bir kitap. Kitabin resimleride cok guzel ve dikkat cekici oğlum ve ben çok begendik.

 2. Mehtap97

  Çocukları meraklandırıyor, bilgilendiriyor ve araştırmaya yönlendiriyor. Hikayesinin güzel ve akıcı olmasının yanı sıra kitap sonunda yer alan etkinlikler de kitabın kalıcı olmasına katkı sağlıyor.

 3. C.Direk (doğrulanmış kullanıcı)

  Okurken çocuklarınızı, İztuzu’nda carettalarla güzel bir yolculuğa çıkaracak keyifli bir kitap. Dili oldukça yalın ve akıcı olan hikayede çocuklarınız kendini Mustafa’nın yerine koyup carettaları keşfedecek.

 4. C.Direk (doğrulanmış kullanıcı)

  Okurken çocuklarınızı İztuzu’nda carettalarla güzel bir yolculuğa çıkaracak keyifli bir kitap. Dili oldukça yalın ve akıcı olan hikayede çocuklarınız kendini Mustafa’nın yerine koyup carettaları keşfedecek.

 5. Özge S. (doğrulanmış kullanıcı)

  Eğlenceli ve akıcı hikayesi ile bu kadar bilgi içermesi bir harika. Bir de sonundaki sürpriz bizi çok sevindirdi.

 6. Nilay Güner

  Akıcı dili, gerçekçi çizimleriyle çocukların dikkatini ve ilgisini çeken bir kitap. Merak uyandırmasıyla çocukların kitabı okuduktan sonra da araştırmaya yönlendirebilecek çok yönlü bir içeriğe sahip..

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir